• Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu
  • Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu
  • Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu
  • Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu
  • Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu
  • Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu
Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu

Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: JUVI

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowe pakowanie
Czas dostawy: 10 dni
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, D / P, D / A, L / C, T / T
Możliwość Supply: 10000 + PCS + miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Imię: Łódź morska Wodoszczelna Odkręcana Okrągły ABS Stal CCS Aluminiowy pokład inspekcyjny Dostęp do właz Podanie: Statek morski statek jachtowy statek promowy
Materiał: Rama ze stali / aluminium / stali nierdzewnej / mosiądzu Instalacja: przykręcane / spawane
Funkcja: Ognioodporne / dźwiękoszczelne / ognioodporne / wodoodporne Kształt: Prostokątne / okrągłe / OEM
Liść: podwójny / potrójny MOQ: 1 zestaw
Certyfikat: CCS / ABS / LR / BV / DNV-GL / NK rozmiar: Dostosowane
Rodzaj: Iluminatory okienne / boczne / iluminator / pokrywa włazu
High Light:

Zdejmowana pokrywa luku morskiego

,

pokrywa włazu do inspekcji pokładu

,

pokrywa włazu morskiego odporna na ogień

opis produktu

Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu

Łódź morska Wodoszczelna odkręcana Okrągły ABS Stal CCS Aluminiowy pokład inspekcyjny Dostęp do włazu Zdejmowana pokrywa

 

 

Specyfikacja

 

Rodzaj

Boczne iluminatory do statków

Zwykłe prostokątne okno morskie

Naprawiono prostokątne okno Ar dla Wheel House

Aluminiowe podwójne okno przesuwne

Dźwiękoszczelne okno ze stopu aluminium

Aluminiowe wyważone okno morskie

Okno Służby Ochrony Przeciwpożarowej

Ognioodporne okno prostokątne typu otwartego klasy A0

Ognioodporne okno prostokątne typu otwartego klasy A60

Okno do okna prostokątnego

Skrzynka okienna do iluminatorów bocznych

Pokrywy włazów na statek

Szybkie otwieranie i zamykanie wodoszczelna pokrywa luku

Aluminiowa, wodoszczelna pokrywa luku

A60 Ognioodporna wodoszczelna pokrywa luku

glowny material

Stal/

aluminium/

Stal nierdzewna/

rama mosiężna /

Szkło hartowane

Kolor / rozmiar / grubość

Dostosowane

Certyfikat

CCS / ABS / LR / BV / DNV-GL / NK

 

Definicja


1. Ogólny termin oznaczający zamykanie pokryw różnych włazów.Zgodnie z wymaganiami dotyczącymi szczelności, na ogół istnieją wodoszczelne pokrywy luków, olejoszczelne pokrywy luków i nieszczelne pokrywy luków.

 

2. Aby zapobiec przedostawaniu się wody do kabiny, drewnianą lub stalową pokrywę zamontowaną na luku można również wykorzystać jako konstrukcję nośną dla ładunku pokładowego.

 

Wprowadzenie


Pokrywa luku jest ogólnym terminem określającym pokrywę oraz jej urządzenie otwierające i zamykające służące do zamykania różnych luków na statku.Główną funkcją pokryw luków jest zapewnienie, że fale i deszcz nie będą przedostawać się do ładowni, a niektóre pokrywy luków przenoszą również ciężar ładunku na pokładzie.

W zależności od wielkości włazu jest on podzielony na dużą pokrywę luku i małą pokrywę luku.Pierwsza jest używana w ładowniach do załadunku suchych ładunków masowych, materiałów lub pojazdów, zwanych również pokrywami luków ładunkowych;ten ostatni jest używany do ładowni ładunkowych do załadunku ładunków płynnych, chłodniczych itp., a także do włazów i włazów dla personelu.W zależności od materiału i rodzaju pokrywy luku rozróżnia się pokrywy luków z litego drewna lub metalu, pokrywy włazów montowane z drewna oraz pokrywy włazów montowane z paneli z profili skrzynkowych lub falistych wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.Małe pokrywy luków są zwykle otwierane i zamykane przez siłę roboczą, podczas gdy duże pokrywy luków muszą być otwierane i zamykane za pomocą urządzeń mechanicznych z napędem elektrycznym lub hydraulicznym.W zależności od trybu transmisji można go podzielić na rolowaną pokrywę włazu.Typ toczenia obejmuje typ pionowy, typ pochylony i typ tulejowy.Typ rolkowy obejmuje typ przesuwu bocznego, typ układania w stos, typ rolkowy i typ zawiasowy, w tym typ składany, typ składany itp. W zależności od szczelności istnieją wodoszczelne, olejoszczelne, hermetyczne i nieszczelne pokrywy luków.Zgodnie z różnymi wymaganiami dotyczącymi szczelności, między pokrywą luku a sąsiednimi częściami znajdują się listwy, wypełniacze, uszczelki, zagęszczarki itp.Składa się z urządzenia plombującego lub urządzenia plombującego.

Klasyfikacja:

W zależności od wielkości włazu jest on podzielony na dużą pokrywę luku i małą pokrywę luku.Pierwsza jest stosowana w ładowniach do załadunku masowych towarów suchych, materiałów lub pojazdów, zwanych również pokrywami luków ładunkowych;ta ostatnia jest stosowana w ładowniach ładunkowych do załadunku ładunków płynnych, chłodniczych itp., a także luków wyjściowych i włazów dla personelu.

Pokrywa luku

W zależności od materiału i rodzaju pokrywy luku rozróżnia się pokrywy luków z litego drewna lub metalu, pokrywy włazów montowane z drewna oraz pokrywy włazów montowane z paneli z profili skrzynkowych lub falistych wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.Małe pokrywy luków są zwykle otwierane i zamykane przez siłę roboczą, podczas gdy duże pokrywy luków muszą być otwierane i zamykane za pomocą urządzeń mechanicznych z napędem elektrycznym lub hydraulicznym.

W zależności od trybu transmisji można go podzielić na rolowaną pokrywę włazu.Typ toczny obejmuje typ pionowy, pochylony i tulejowy.Typ toczenia obejmuje typ z przesuwem bocznym, typ układania w stos, typ toczenia i typ zawiasu, w tym typ zawiasowy, typ składany itp.

Ze względu na szczelność dostępne są wodoszczelne, olejoszczelne, hermetyczne i nieszczelne pokrywy luków.Zgodnie z różnymi wymaganiami dotyczącymi szczelności, między pokrywą luku a sąsiednimi częściami znajdują się listwy, wypełniacze, uszczelki, zagęszczarki itp.Składa się z urządzenia plombującego lub urządzenia plombującego.

Ponadto istnieje również metoda klasyfikacji według szczelności: strugoszczelna, olejoszczelna i niewodoszczelna.

 

① Szczelna pokrywa luku bagażowego

Pokrywy luków ładunkowych zainstalowane na pokładzie wolnej burty to wszystkie odporne na warunki atmosferyczne stalowe pokrywy luków.

 

② Pokrywa włazu olejoszczelnego zbiornika oleju ładunkowego

Luki ładunkowych zbiorników oleju nie powinny być umieszczane w przestrzeni osłoniętej.Właz jest mały, ale nie mniejszy niż 600 mm × 600 mm.Na pokrywie luku znajdują się otwory pomiarowe i obserwacyjne o średnicy nie mniejszej niż 150 mm.Powinna istnieć skuteczna osłona i urządzenie zamykające, aby zapewnić szczelność otworu na olej.

Otwory luków ładunkowych zbiorników oleju są zwykle okrągłe lub owalne.Oś podłużną eliptycznego luku należy ułożyć na całej długości statku, a otwory odpowiednio wzmocnić.

 

③ Pokrywy luków w niewodoszczelnych ładowniach i kabinach na obszarach mieszkalnych Luk na dolnym pokładzie kabiny nie ma zrębnicy, a pokrywa luku jest zlicowana z otaczającym pokładem.

 

Wymagania projektowe pokryw luków

 

1. Wytrzymałość konstrukcyjna pokryw luków na wszystkich pokładach otwartych powinna być równa wytrzymałości sąsiednich konstrukcji;

2. Urządzenie zamykające pokrywę luku powinno być strugoszczelne;

3. Jeżeli pokrywa luku pokładu pojazdu przenosi obciążenie pojazdu, ciśnienie obliczeniowe na pokrywę luku należy sprawdzić pod kątem wytrzymałości zgodnie z wartością obciążenia pojazdu.

Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu 0Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu 1

Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu 2

 

 

 

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Zdejmowana pokrywa włazu morskiego umożliwiająca inspekcję pokładu czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.